به وب سایت مبتکران نوین پزشکی سپهر خوش آمدید

مشهد ، پارک علم و فناوری
ساختان مرکزی، اتاق A417
051-38451319
09026400202
شنبه - پنج شنبه :
8.00 الی 15.00

تاریخچه شرکت مبتکران نوین پزشکی سپهر

مقدمه :

شرکت مبتکران نوین پزشکی سپهر برای به ثمر رساندن ایده­ها و تحقیقاتی که از سال 1393 در خصوص برخی لوازم پزشکی آغاز شده بود در سال 1396 پس از طی مراحل قانونی به ثبت رسید. پس از آن این شرکت توانست نتایج بدست آمده از بخش تحقیق و توسعه خود را با کمک شرکت های همکار از جمله شرکت همگر طوس، گروه مجموعه سازان نوین در مشهد و کارخنه برناطب ایساتیس واقع در شهر تفت استان یزد؛ به محصول تبدیل و پس از طی مراحل پیچیده و تست های متعدد و کسب مجوزهای لازم آن را آماده ارائه به بازار نماید.

این شرکت مفتخر است که در ایران برای اولین بار سرنگی را طراحی و تولید کرده است که در تخصص های مختلف پزشکی کاربرد دارد و باعث سهولت و دقت پزشکان و پرسنل محترم آن ها می شود. این سرنگ با نام تجاری ®N-LOCK  در حالت مکش (ایجاد فشار منفی) قابل قفل شدن است. اختراع این سرنگ در ایران و همچنین به صورت بین المللی (PCT) نیز رسما به ثبت رسیده است.

این شرکت امیدوار است در تعامل و همکاری با پزشکان محترم، دانشگاه و صنعت بتوانند ایده­های نو و بدیع را به محصول نهایی تبدیل نماید و به این ترتیب در رشد و شکوفایی صنایع پزشکی ایران سهیم باشد.

 

چشم انداز و ماموریت

شرکت مبتکران نوین پزشکی سپهر ، تهیه ، تولید و توزیع معتبر ترین، بروز ترین و کار آمدترین محصولات پزشکی رابا اولویت استفاده از توانمندی­ های  صنایع داخلی ،در داخل و خارج از کشور را مهمترین هدف خود می­داند.

شرکت خود را مسئول می داند که باکمک ایده­ های نو و پیوند بین صنعت و دانشگاه و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در راه بومی سازی ساخت ابزارها و تجهیزات پزشکی، تجاری سازی ایده ­های جدید و بهینه سازی محصولات موجود قدم بردارد .

شرکت با توجه عمیق بر بخش تحقیق و توسعه، بقا ،جذب سرمایه، سودآوری  و ادامه فعالیت  خود را در گرو آن می­داند و آموزش پرسنل و حضور مناسب در نمایشگاه­های داخلی و خارجی را ضرورتی برای بدست آوردن ایده ­های نو و بازارهای جدید در نظر دارد .

حوزه فعالیت شرکت

تهیه ،تولید و توزیع ابزارها و تجهیزات پزشکی در بازار داخلی و خارجی .

خط مشی

شرکت مبتکران نوین سپهر با انگيزه کارآفرینی ، تلاش خود را آغاز كرده،متخصصان اين شركت ، كيفيت و شرايط توليد خود را قابل رقابت با استانداردهاي خارجي طرح ­ريزي كرده كه با استفاده از علم و تكنولوژي روز دنيا توانسته­ اند به اين مهم دست يابند.اين سازمان همواره تمام سعي و تلاش خود را به بهبود كيفيت محصولات خود معطوف داشته تا بتواند جايگاهي ويژه در توليد محصولات مرتبط در كنار بزرگترين توليد كنندگان اين محصولات در بازار هاي جهاني دارا باشد و كمك شاياني به استقلال كشور در بخش درمان و پژوهش نمايد.

اين سازمان توجه ويژه به سلامت بيماران را سرلوحه كار خود قرارداده و همچنين در جهت رضايت بيشتر جامعه پزشكي كشور ضمن استقرار و پياده سازي سيستم های مدیریت کیفیت طبق الگوي  :

ISO13485:2016

ايجاد تنوع محصول و حركت بسوي رفع نيازهاي آينده طب را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است .

 اهداف کلان سازمان عبارتند از:

  • تنوع و کیفیت بخشی به تولید محصولات نوین و خدمات آن
  • جذب و حمایت ایده­ های نوین و تجاری سازی آن­ها
  • حضور فعال در بازارهای منطقه­ ای و جهانی
  • افزایش رضایتمندی مشتریان و پاسداشت اخلاق حرفه­ ای

مديريت ارشد سازمان تمام سعي و تلاش خود را در راه تفهيم ديدگاه كلان سازمان به پرسنل بكار ميگيرد  تا بهبود و حفظ اثر بخشي سيستم مديريت كيفيت و کاهش ریسک در سازمان تداوم داشته باشد. همچنين همفكري و ايجاد روح همكاري پرسنل در راستاي رضايت و سلامت مشتريان را در سازمان گسترش ميدهد و انتظار دارد تا كليه پرسنل نهايت تلاش خود را در اجراي اين خط مشي بكار گيرند.